phone +90 216 54 54 111
ScalaTasarım'a Hoşgeldiniz

20 Yıldır ilk günkü heyecanımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

icon Biz Kimiz?

Doğalız. Doğal ve gerçekçi yaklaşımlarla sonuca ulaşırız. 1997 yılından bu yana çeşitli alanlardaki organizasyon işlerini uzman kadromuzun optimum çözümleri ve 20 yılı aşkın deneyimimizle hayata geçirmekteyiz. Kaliteli, yenilikçi, disiplinli ve dürüst hizmet anlayışımızla uzun yıllardır siz sayın müşterimizin hizmetindeyiz.

icon Nasıl Çalışıyoruz?

Teknoloji ile çalışırız. En son teknolojiyi en iyi hizmeti sunmak için kullanırız. Tecrübeli, dinamik, çözüm odaklı ve yetkin kadromuzla müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik hizmet sunarız.Disiplinli, şeffaf, tecrübeli ve yaratıcı çalışanlarımızın sunduğu yerinde ve ekonomik çözümlerimizle alacağınız hizmetin en üst düzeyde olması için gayret ederiz.


icon Nasıl Yapıyoruz?

Enerjik ve yenilikçiyiz. Başarının detaylarda gizli olduğunun bilinciyle firmalar için her türlü outdoor / indoor açılış eventlerini, road showları, tasarım uygulamalarını, avm aktivitelerini, toplantı organizasyonlarını ve firma tanıtım eventlerini başarıyla gerçekleştiririz.
Neler Yapıyoruz

Son Eventlerimiz

 • gallery 1
 • Fuar Organizasyonu
  Kasım 2018

  Konica Minolta baskı sektörü ve boya sektöründe öncü ve takip edilen bir dünya markası olarak yeni renk ölçüm cihazlarını sektöre tanıttı. Çok ilgi çeken Konica Renk ve Işık Ölçüm Cihazları yeni ürünlerle hedef kitlesinin beğenisine sunuldu.

 • gallery 2
 • Outdoor Event
  Eylül 2019

  Ferrari araçlarının ve kullanıcılarının bir araya geldiği etkinlikte 50'nin üzerinde araç müthiş bir etkinliği dahada da heyecanlı hale getirdi. Ferrari'lerin inanılmaz motor sesleri eşliğinde Türkiye'deki ilk Ferrari konvoyu oluşturuldu.

 • gallery 3
 • Indoor Event
  Ekim 2016

  Türk Pediatri Kongresi'nin düzenlediği etkinlikte Ülker Hero Baby markasını güzel görsellerle süslenmiş standı ile saygın pediatri uzmanlarıyla buluşturduk.

 • gallery 4
 • Indoor Event
  Eylül 2019

  Konica Minolta markasının firmalarından biri olan Mobotix Akıllı IP Video Çözümleri markasının fuar organizasyonunda stant ve etkinliklerle Türkiye pazarındaki yerini sağlamlaştırdığı güzel bir etkinlik oluşturuldu.


İLETİŞİM
Bizi bulmak için navigasyonunuza, Ateşehir Yapraklı Sok. yazmanız yeterlidir.

Sorularınız ve insan kaynakları için aşağıdaki mail panelinden bize ulaşabilirsiniz...

 

icon 1 Ataşehir Esatpaşa Mah. Atatürk Cad. Yapraklı Sok. 16/1 İstanbul

icon 2 +90 216 54 54 111

icon 3info@scalatasarim.com

icon

Liderlik; yapılmasını istediğiniz bir şeyi bir başkasına, sanki o istiyormuş gibi yaptırma sanatıdır.


Grup Şirketlerimiz